ЕЙЛАЗЯН

ОСВІТА:

1972-1978 рр. — ТашГУ, факультет прикладної математики та механіки

1982р.- Московський університет мистецтв, музичний ф-т

1989 — 1992 р. — Донецький політехнічний університет, захист кандидатської дисертації за спец. «Фізична хімія».

1994 р. — Голландські курси з менеджменту.

1995 р. — Французькі курси з основ підприємництва та бізнесу.

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ:

— Чемпіон України з шахової композиції за 2007 — 2009, 2010 — 2012  і за
2013 -2015 роки в особистому заліку.

— Чемпіон України з шахової композиції в командному заліку.

— В 4-х командних чемпіонатах України займав 1-е місця в розділі етюдів.

— Переможець та призер міжнародних конкурсів з шахової композиції.

— Майстер спорту України з шахів.

— Майстер ФІДЕ з шахової композиції.

ДОСВІД РОБОТИ

Під час професійної діяльності розроблено авторську систему досягнення успіху Edeilind. Система може бути застосована у всіх областях продуктивної діяльності: в науці, мистецтві, спорті, підприємництві та бізнесі. Розрлоблені тренінги: Постановка і досягнення цілей, Управління ресурсами, Управління звичками, Стратегії особистої ефективності, Реалізація потенціалу (для підлітків), Розвиток логіки і креативності за допомогою шахів (для дітей і дорослих).

Розроблено напрямок «Шахове моделювання». На базі системи Edeilind розроблена методика підготовки шахістів екстра-класу; за цією методикою підготовлені чемпіони світу, Європи та України з шахів (Р.Пономарьов, К.Лагно, Є. Мірошниченко, О.Александрова і ін.). Співпраця з Г.К.Каспаровим (2003-2017), зокрема, робота над проектами: «Шахи в школі», «Математика і шахи», «Шахи в ВУЗі», «Шахове моделювання», «Навчання шахів». Редагування та підготовка до видання книги Г.Каспарова «Шахи як модель життя». Опубліковано більше 40 статей з теорії шахової композиції.